Фасадна теплоізоляційна система
Фасад — це «обличчя» будинку, що додає йому неповторного образу. Питання утеплення фасадів актуальне як при будівництві нових об’єктів, так і при реконструкції старих. Саме тому, важливо обрати якісні комплектуючі, які забезпечать ефективність, довговічність та неперевершений вигляд. З представлених товарів одним з основних є штукатурна скловолоконна сітка. Ми 3 найбільші виробники склосітки в Європі, у нас Ви знайдете штукатурні сітки різних категорій.
Теплоізоляційні матеріали
Зовнішнє утеплення має ряд переваг в порівнянні з іншими технологіями: воно ефективно зберігає тепло, дозволяючи стінам дихати, не зменшує внутрішнього простору; його зас...
Фасадна теплоізоляційна система
З якого б будівельного матеріалу не був побудований будинок, він все одно має властивість втрачати тепло в холодну пору року. Деякі будматеріали для зведення стін демонструють відмінні теплоізоляційні характеристики, інші значно програють. Оптимальним способом скоротити втрати до мінімуму є утеплення фасадів.
Матеріали для утеплення фасаду представлені на ринку будматеріалів дуже широким асортиментом, всі вони мають різні властивості та характеристики. Але такий матеріал для утеплення будинку зовні, як мінеральна вата, варто розглянути докладніше, оскільки має свої різновиди. По суті, мінеральна вата – це натуральний матеріал, виробництво якого почалося зі спостереження за виверженням вулкана та перетворенням розплавлених гірських порід та шлаків за високої температури на тонкі волокна. Спресовані плити, застигли волокна і стають тим самим матеріалом, який відмінно утеплює будівлі зовні. Розрізняють такі різновиди мінеральної вати:
- скловата – погано проводить тепло, не боїться вібрації, м’яка та зручна в роботі;
- базальтова вата (кам’яна мінеральна вата) – виробляється різної щільності та підходить для високих навантажень, іноді армується дротом у разі потреби;
- шлаковата – не використовується в будівництві та утепленні, оскільки не має достатніх характеристик для цього.
Який би матеріал для утеплення стін зовні ви не вибрали, надалі він вимагає оздоблення. Пінопластові, пінополістиролові, пінополіуретанові фасади необхідно заштукатурити, щоб захистити їх від ультрафіолетового сонячного випромінювання, яке діє на них вкрай згубно. Фасад, покритий мінеральною ватою, закривають сайдингом, дерев’яними плитами та навіть штукатуркою. Якщо стіни будинку зведені з бетоноблоків, можна вдатися до технології «мокрого фасаду». В цілому, все залежить від запланованого бюджету на утеплення та власних умінь, якщо ви розраховуєте впоратися самотужки з утепленням та облицюванням. Для подальших робіт не обійтися без штукатурних сіток, дюбелів та фасадних профілів.